streda 3. septembra 2014

11. septembra Winetrip do vinárstva Terra Parna


Vinársku sezónu s Archivom začíname výletom do neďalekej Suchej nad Parnou pri Trnave. Rodinné vinárstvo Terra Parna Jožka Zvolenského vychádza z tradície terroiru. Budete môcť ochutnať ich jedinečný Modrý Portugal, Svätovavrinecké, Veltlín, ale aj globálne odrody ako Sauvignon, alebo Riesling.

Termín je 11. septembra o 18.30 z Archivu. Kto pride skôr, stihne s nami aj starter drink :-) Lístok za 28 eur je možné si zakúpiť na prevádzke a obsahuje dopravu klimatizovaným autom, prehliadku vinohradu a vinárstva, degustáciu a niečo pod zub podla kuchyne pani domácej.

1 komentár:

  1. Once Joker will 1xbet get caught, go seize some popcorn or one thing and enjoy the subsequent hour and a half or so of dialogue and cutscenes. It is all very attention-grabbing and enlightening with two save sections in the middle, so don’t stress about it too much quantity of}. When you turn round to enter the elevator, a shadow shall be waiting for you. Once you arrive, the on line casino employee will ask if you have a reservation. Time to exit for now and change Sae’s cognition in the actual world. Back observe your way to the beginning of the slot room space, the place you first fought the hostess enemies.

    OdpovedaťOdstrániť